03/01/2015

Avcılar Günlük Kiralık Rezidans

Rezidans denilince genellikle akla çok katlı, gösterişli yüksek binalar geliyor. Oysa rezidans demek 4 kattan yüksek normal konuta göre ok daha lüks yapının kısaltılmışıdır. Bu düşünceden ötürü bir çok kişi Avcılar günlük kiralık rezidans var mı ki diyor. Var elbette.

Avcılar ilçesinde kendi binasında son derece elit rezidansın da ötesinde konaklama firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar sayesinde Avcılar günlük kiralık rezidans hizmeti artık kolaylıkla bulunabiliyor.

Onlarca konaklama firması ve yüzlerce günlük kiralık evin bulunduğu Avcılar'da artık her özellikle günlük ev bulabilmek mümkün. Yeter ki siz ne istediğinizi bilin.

İstanbul'un güneşi Avcılar bu gün Marmara bölgesinde en ucuz konaklama hizmetinin sunulduğu semttir.

 

Entrer des mots clefs

Bu görmüş olduğunuz resim Avcılar konaklama hizmeti sunan firmalardan birinin dairesinde çekilmiş orijinal resimdir. Denize nazır, gürültüden uzak, üstelik İstanbul'un göbeğinde. Hem de metrobüse sadece yürüme mesafesinde. İnanın bu imkan başka hiç bir yerde yok.

Gelip gezmek ve yerinde görmek bedava. Bir gün mutlaka bir sebeple ihtiyacınız olacaktır. Gelip hizmetimizi yerinde görmekle bizi onurlandırın. Emin olun kalitemizi görünce günlük kiralık ev sektörü ile alakalı ön yargınız hemen yerini sonsuz bir güvene bırakacak.