31/08/2015

Metrobüse Yakın Günlük Kiralık Daire

İstanbul'da yaşıyorsanız konaklamak için mutlaka metrobüse yakın günlük kiralık daire tercih etmelisiniz. Böylece saatlerce İstanbul trafiğine yakalanma riskiniz ortadan kalkar. Hemde İstanbul otellerine nazaran bedava sayılabilecek fiyatlara konaklarsınız.

Avcılar ve Beylikdüzü ilçelerinde metrobüse yakın yüzlerce günlük kiralık daire bulunmaktadır. Ben sizlere bu firmaların hepsinin iletişim ve fiyat bilgilerini aktaracağım. Siz aralarında kıyaslama yapıp, ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Entrer des mots clefs

Platin Konaklama Beylikdüzü

Platin konaklama isimli firma Beylikdüzü metrobüse yakın günlük kiralık daire hizmeti sunmaktadır. Öyle ki metrobüs son durağına sadece 40 metre uzaklıkta yer almaktadır. Firmanın konaklama ücretleri günlük 69 TL den başlamaktadır. Daireleri gerçekten lüks dairelerdir. Toplamda 90 adet 1+1 ve 1+0 ünitelerden oluşan daireleri bulunmaktadır. Bu sebeple telefon ile kendilerine ulaşıp rezervasyon yaptırmak istediğinizde kolay kolay boş dairemiz kalmadı demezler.

Günlük Kiralık Ev Avcılar Parseller

Avcılar Parseller mahallesinde bulunan günlük kiralık dairelerimiz hizmete açılmıştır. Metrobüs hattına paralel anayola yürüme mesafesinde yer alan dairelerimiz oldukça kolay ulaşılabilecek lokasyon dadır.Ailelere özel olan bu evlerimiz 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks şeklindedir. Kalabalık aileler rahatlıkla konaklayabilir.

Parseller Günlük Kiralık Daire

Sadece ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalarla döşenmiştir. Sade, temiz ve şık tasarıma sahip olan dairelerimizde uzun dönem kalacak olsanız dahi özel eşyalarınızı alıp gele bilirsiniz.

Parseller günlük kiralık ev fiyatlarımız 2+1 evlerde günlük 120 TL den başlamaktadır.En az 4 gün kiralama yapılmaktadır. Daha uzun konaklama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek indirimli fiyat alabilir siniz.