22/01/2014

Avcılar Günlük Kiralık Fiyatları

İstanbul'da en ucuz apart kiralama Avcılar günlük kiralık daire sektöründe bulunmaktadır. Hatta belki ülke genelinde dahi avcılar günlük kiralık fiyatlarından daha düşük bir rakama ev bulma imkanı yoktur. Avcılar kısa süreli ev sektöründe çok sayıda ilana rastlamış olsanız da bu piayasaya Han Group ve Gün Group isimli firmalar hakimdir. Bu iki büyük firmanın amansız rekabeti sonucu fiyatlar bu şekilde taban yapmıştır.

Avcılar Han Group Günlük Konaklama

Han Group avcılar günlük kiralık daire işini başlatan ilk firmadır. Kurucu firma diyebiliriz bir nevi. Fiyatları oldukça ekonomiktir. Hafta arası gün içi kirama fiyatları 50 TL ye kadar düşmektedir. Han group bünyesinde Avcılar'ın çeşitli mahallelerinde, çeşitli oda sayısına sahip bir çok daire bulunmaktadır.

avcılar günlük ev

Gün Group Avcılar Günlük Kiralık Ev

Firma yüksek rakamda öz sermayesi ile agresif rekabet şartlarına dayanıklı bir firmadır. Gün group Avcılar günlük kiralık ev sektörüne gerçek anlamda değer katmış firmadır.

Gün group bünyesinde sıradan apartman dairesinden tutun, ultra lüks residence dairelere kadar bir çok alternatif konaklama seçeneği bulunmaktadır. Her iki firmanın hizmetleri ve daireleri hakkında detaylı paylaşımları ilerleyen yazılarımda bloğumda paylaşacağım.

Les commentaires sont fermés.