31/08/2015

Günlük Kiralık Ev Avcılar Parseller

Avcılar Parseller mahallesinde bulunan günlük kiralık dairelerimiz hizmete açılmıştır. Metrobüs hattına paralel anayola yürüme mesafesinde yer alan dairelerimiz oldukça kolay ulaşılabilecek lokasyon dadır.Ailelere özel olan bu evlerimiz 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks şeklindedir. Kalabalık aileler rahatlıkla konaklayabilir.

Parseller Günlük Kiralık Daire

Sadece ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalarla döşenmiştir. Sade, temiz ve şık tasarıma sahip olan dairelerimizde uzun dönem kalacak olsanız dahi özel eşyalarınızı alıp gele bilirsiniz.

Parseller günlük kiralık ev fiyatlarımız 2+1 evlerde günlük 120 TL den başlamaktadır.En az 4 gün kiralama yapılmaktadır. Daha uzun konaklama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek indirimli fiyat alabilir siniz.

22/02/2014

Yapılacak Son İşlerden Biridir

Avcılar Günlük Kiralık Ev Fiyatları - Avcılar Günlük Kiralık Rezidans : Avcılar'da rezidans mı var amk. - Avcılar Günlük Kiralık Araba : Belki de en senin için en iyisi araba kiralamaktır. Tenhaya çeker manitayla da sohbet edersin hem.

Lire la suite

21/02/2014

Daha Ucuzunu Bulana Bedava Verelim !

İşte bu kadar iddialıyız. Avcılar günlük kiralık daire sloganımız ve temel ilkemiz ucuz fiyat, temiz daire. Günlük kiralık ev tutacak bir çok müşteri evde bulunan eşyanın markasına veya kalitesine bakmaz. Satın almayacak evi. Temiz olsun, Ucuz olsun.

Avcılar Günlük Kiralık Daire 30 TL

30 TL'na kiralanan daireden ne olur demeyin ! Ucuz Avcılar günlük kiralık daire arıyordunuz. Şimdi de bu kadar ucuz olması mı sizi düşündürüyor. Nasıl bir ev ki 30 liraya veriyor diyorsunuz eminim.

Endişeleriniz yersiz. Sizlere pırıl pırıl bir daire sunacağız. Çarşaflar, yastık kılıfları, havluları değiştirilmiş 100 TL'na tutacağınız bir çok daireden hiç bir eksiği olamayan pırıl pırıl bir daire.

avcılar günlük kiralık ev,günlük kiralık daire avcılar

Avcılar Günlük Kiralık Ev Sektöründe Çığır !

                                     

Avcılar'da konaklama işi yapan bir çok firma bize tepki gösteriyor. Hiç uğraşmayın bu fiyata bize verin diyor ! Çünkü bu sektörde bu fiyattan sonra çok şey değişecek. Biz öncesi ve bizden sonrası zamanlar farklı anılacak.

NE BEKLİYORSUNUZ ?

Fiyata 60, 70 yada 80 TL yazmış olsam eminim ki şimdiye kadar çoktan aramış olurdunuz beni. Kiralamanız şart değil. Kafanızdaki soru işaretinin kalkması için gelip önce görün bence.