23/12/2014

Avcılar Ucuz Günlük Kiralık Ev

Söz verdiğim gibi şimdi sizlere karar verme yada araştırma aşamasında en doğru tercihi yapmanız için kolaylık sağlamayı amaçlıyorum. Avcılar ucuz günlük kiralık ev ilanlarını biliyorsunuz dur. Burada dikkat edilmesi gereken hassas nokta şudur. Hem ucuz hem de temiz bir ev olmalı. Avcılar ucuz günlük kiralık ev sektöründe bu şekilde çok daire var.

Yaptığınız araştırma sonucunda bulmuş olduğunuz Avcılar ucuz günlük kiralık ev firması sizi yanıltabilir. Ben sizlere denenmiş test edilmiş ucuz avcılar günlük kiralık daire ilanlarını vereceğim.

 

Entrer des mots clefs

Görmüş olduğunuz bu resim bahsetmiş olduğum dairenin orijinal resmidir. Ben hafta içi bu dairede 40 TL'na konakladım. Sizde bu bağlantıdan firma sahibine ulaşabilir ve detayları öğrenebilirsiniz. / Eşyalar çok yeni ve lüks sayılmaz. Fakat kesinlikle her şey temiz.

 

 

00:40 Publié dans Avcılar | Lien permanent | Commentaires (0)

19/12/2014

İstanbul Avcılar Günlük Kiralık

Tekrar merhaba; Sizlere söz veriyorum bu gereksiz kategorisindeki son yazım. Bu makaleden sonra sizlere İstanbul Avcılar günlük kiralık firmaları hakkında en doğru bilgileri ileteceğim. Dilerseniz önce İstanbul hakkında biraz ön fikir edinelim. Aşağıdaki kısa tanıtım filmini lütfen izleyiniz.

 

 

İşte tarihte ve günümüzde kitaplara konu olan, muhteşem şehir İstanbul. Türkiye'nin atar damarı, milyonlarca insanın ekmek ve umut kapısı. Müslüman aleminin gurur kaynağı. Güzel İstanbul !

Biz İstanbul Avcılar günlük kiralık daire hizmeti sunan bir avuç insanın bilgilerini paylaşacağız bu sitede sizlerle.

30 Milyon nüfuslu şehirde yalnızca 3, 5 kişi. Aylık kiraladığı evleri günlük olarak kiraya verip ekmek parası kazanmaya çalışan bir avuç gariban. İstanbul Avcılar günlük kiralık daire fiyatları ucuz konaklamak isteyen yerli ve yabancı turistlerin aradığı ilk adrestir.

Bende sizlere bu halkın içinden kopan, konaklama firmalarını tanıtmak ve onlara bir nebze olsun yardımcı olmak istiyorum.

13/12/2014

Kalacak Ev Mi Lazım ?

Avcılar kısa süreli kiralık ev sistemi ile Avcılar'da kalacak yeriniz hazır. Tam bir ev ortamı. Rahat, huzurlu, konforlu ve en önemlisi oldukça ekonomik dairelerimiz siz gezginleri bekliyor.

Avcılar günlük kiralık daire hizmetimiz pansiyon kadar ucuz ve otel kadar konforludur. Ev almadan önce ev alacağınız mahallede yaşamak ister misiniz. Avcılar'ın her mahallesinde günlük kiralık ev hedefi çıktığımız yolda 5 yıl içinde toplam 180 daireye ulaştık.

Entrer des mots clefs

Aylık 5000 memnun misafir ağırlamanın gururunu yaşıyoruz. Gelin sizde Avcılar günlük kiralık ev sistemimiz ile tanışın. Seyahatleriniz de konaklamak sorun olmaktan çıksın. İstanbul'un her yerine ücretsiz araç servisi, şoförlü ve şoförsüz vip araçlar ve daha bir çok hizmet ile çözüm ortağınız olmaya talibiz.

Fiyat araştırması yaparken şunu çok iyi bilmenizi isterim. Ucuz ev yoktur. Kaliteli ve basit ev vardır. Siz önce nasıl bir evde kalmak istediğinize karar verin. Bu kararınızı bize iletin, sizin için en uygun çözümü bulalım.