22/02/2014

Yapılacak Son İşlerden Biridir

Avcılar Günlük Kiralık Ev Fiyatları - Avcılar Günlük Kiralık Rezidans : Avcılar'da rezidans mı var amk. - Avcılar Günlük Kiralık Araba : Belki de en senin için en iyisi araba kiralamaktır. Tenhaya çeker manitayla da sohbet edersin hem.


Ben 3 yıldır Avcılar günlük kiralık ev işi yapıyorum. Başka bir iş yapıp evimi geçindirebilecek kadar para kazanabileceğimi bilsem 5 dakika daha yapmam bu işi. Zor iş açıkçası. Bir zamanlar bir laf vardı kahvehane ve birahane delikanlı adamın yapacağı en son iştir derlerdi. Günümüz şartlarında ise günlük kiralık ev aynı şekilde delikanlı adamın yapacağı son işlerden biri. İti, kopuğu, sapığı, topu, oğlanı, kızı yararı, yaramazı ne varsa hepsi ile muhatap olmak zorundasınız bir kere.

Avcılar Günlük Kiralık Ev İşi Yapmak

Aman derim kardeş. Sakın burada bu işe başlama. Avcılar günlük kiralık ev fiyatları oldukça düşük seviyede. Buna orantılı olarak müşteri kalitesi de çok düşük. Aç zamparalar telefonla arayıp 20 TL param var yarım saat ev kiralaya bilir mi yim diyor. Kömürlük ver kalır aç i-bine. Yeter ki 20 TL olsun. Bir 10 Yıl öncesinde tarlada sevişen çiftlerin gelişmiş versiyonu işte. Sende bunların sı-çıp batırdığı daireyi temizle. Adet döneminde sevişenler var yahu. Daha ne diyim ben. Yatak odasında adam kesmişler zannedersin. Bu işi gerçekten yapmak zorundayım. Şuan içmem lazım çok acil. Bir de şarkı armağan edeyim size. İsyan etmeyelim değil mi. Hayat. Bizimde kısmetiz Avcılar günlük kiralık işindemiş ne yapalım. Buna da şükür. Gelsin şarkımız.

 

Les commentaires sont fermés.