28/11/2015

Beylikdüzü Özyurtlar Günlük Kiralık Daire

2015 Yılının Eylül ayında açılan Özyurtlar Residence Beylikdüzü günlük kiralık ev piyasasında en büyük pastaya sahip oldu. Toplam 571 adet dairenin bulunduğu site 45 farklı konaklama firması tarafından işletiliyor.Entrer des mots clefs 

Beylikdüzü Özyurtlar günlük kiralık daire fiyatları İstanbul geneline bakılınca oldukça cazip. Hafta içi 40 TL'na kadar düşen günlük kiralama ücretleri 2 kişinin konaklayacağı düşünülünce pansiyon fiyatına denk geliyor.

Her gün ortalama 700 kişinin kaldığı Özyurtlar residence konaklama faaliyetlerinin şimdilik ruhsatsız olarak sürdürüyor. Bu durum çevrede bulunan çok sayıda otel işletmecisini rahatsız ediyor.

Sitede kimlik bildirimi yapılmıyor. Konaklamak için bir tek kişinin resepsiyonda kayıt yaptırması yeterli oluyor. Bu sebeple özellikle kimlik beyan etmek istemeyen bayanlar tarafından tercih ediliyor.

Beylikdüzü Özyurtlar günlük kiralık daire rezervasyonu yaptırmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat çekinmeden arayınız.

Les commentaires sont fermés.