28/11/2015

Beylikdüzü Özyurtlar Günlük Kiralık Daire

2015 Yılının Eylül ayında açılan Özyurtlar Residence Beylikdüzü günlük kiralık ev piyasasında en büyük pastaya sahip oldu. Toplam 571 adet dairenin bulunduğu site 45 farklı konaklama firması tarafından işletiliyor.Entrer des mots clefs 

Beylikdüzü Özyurtlar günlük kiralık daire fiyatları İstanbul geneline bakılınca oldukça cazip. Hafta içi 40 TL'na kadar düşen günlük kiralama ücretleri 2 kişinin konaklayacağı düşünülünce pansiyon fiyatına denk geliyor.

Her gün ortalama 700 kişinin kaldığı Özyurtlar residence konaklama faaliyetlerinin şimdilik ruhsatsız olarak sürdürüyor. Bu durum çevrede bulunan çok sayıda otel işletmecisini rahatsız ediyor.

Sitede kimlik bildirimi yapılmıyor. Konaklamak için bir tek kişinin resepsiyonda kayıt yaptırması yeterli oluyor. Bu sebeple özellikle kimlik beyan etmek istemeyen bayanlar tarafından tercih ediliyor.

Beylikdüzü Özyurtlar günlük kiralık daire rezervasyonu yaptırmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat çekinmeden arayınız.

31/08/2015

Metrobüse Yakın Günlük Kiralık Daire

İstanbul'da yaşıyorsanız konaklamak için mutlaka metrobüse yakın günlük kiralık daire tercih etmelisiniz. Böylece saatlerce İstanbul trafiğine yakalanma riskiniz ortadan kalkar. Hemde İstanbul otellerine nazaran bedava sayılabilecek fiyatlara konaklarsınız.

Avcılar ve Beylikdüzü ilçelerinde metrobüse yakın yüzlerce günlük kiralık daire bulunmaktadır. Ben sizlere bu firmaların hepsinin iletişim ve fiyat bilgilerini aktaracağım. Siz aralarında kıyaslama yapıp, ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Entrer des mots clefs

Platin Konaklama Beylikdüzü

Platin konaklama isimli firma Beylikdüzü metrobüse yakın günlük kiralık daire hizmeti sunmaktadır. Öyle ki metrobüs son durağına sadece 40 metre uzaklıkta yer almaktadır. Firmanın konaklama ücretleri günlük 69 TL den başlamaktadır. Daireleri gerçekten lüks dairelerdir. Toplamda 90 adet 1+1 ve 1+0 ünitelerden oluşan daireleri bulunmaktadır. Bu sebeple telefon ile kendilerine ulaşıp rezervasyon yaptırmak istediğinizde kolay kolay boş dairemiz kalmadı demezler.