03/01/2015

Avcılar Günlük Kiralık Rezidans

Rezidans denilince genellikle akla çok katlı, gösterişli yüksek binalar geliyor. Oysa rezidans demek 4 kattan yüksek normal konuta göre ok daha lüks yapının kısaltılmışıdır. Bu düşünceden ötürü bir çok kişi Avcılar günlük kiralık rezidans var mı ki diyor. Var elbette.

Avcılar ilçesinde kendi binasında son derece elit rezidansın da ötesinde konaklama firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar sayesinde Avcılar günlük kiralık rezidans hizmeti artık kolaylıkla bulunabiliyor.

Onlarca konaklama firması ve yüzlerce günlük kiralık evin bulunduğu Avcılar'da artık her özellikle günlük ev bulabilmek mümkün. Yeter ki siz ne istediğinizi bilin.

İstanbul'un güneşi Avcılar bu gün Marmara bölgesinde en ucuz konaklama hizmetinin sunulduğu semttir.

 

Entrer des mots clefs

Bu görmüş olduğunuz resim Avcılar konaklama hizmeti sunan firmalardan birinin dairesinde çekilmiş orijinal resimdir. Denize nazır, gürültüden uzak, üstelik İstanbul'un göbeğinde. Hem de metrobüse sadece yürüme mesafesinde. İnanın bu imkan başka hiç bir yerde yok.

Gelip gezmek ve yerinde görmek bedava. Bir gün mutlaka bir sebeple ihtiyacınız olacaktır. Gelip hizmetimizi yerinde görmekle bizi onurlandırın. Emin olun kalitemizi görünce günlük kiralık ev sektörü ile alakalı ön yargınız hemen yerini sonsuz bir güvene bırakacak.

23/12/2014

Avcılar Ucuz Günlük Kiralık Ev

Söz verdiğim gibi şimdi sizlere karar verme yada araştırma aşamasında en doğru tercihi yapmanız için kolaylık sağlamayı amaçlıyorum. Avcılar ucuz günlük kiralık ev ilanlarını biliyorsunuz dur. Burada dikkat edilmesi gereken hassas nokta şudur. Hem ucuz hem de temiz bir ev olmalı. Avcılar ucuz günlük kiralık ev sektöründe bu şekilde çok daire var.

Yaptığınız araştırma sonucunda bulmuş olduğunuz Avcılar ucuz günlük kiralık ev firması sizi yanıltabilir. Ben sizlere denenmiş test edilmiş ucuz avcılar günlük kiralık daire ilanlarını vereceğim.

 

Entrer des mots clefs

Görmüş olduğunuz bu resim bahsetmiş olduğum dairenin orijinal resmidir. Ben hafta içi bu dairede 40 TL'na konakladım. Sizde bu bağlantıdan firma sahibine ulaşabilir ve detayları öğrenebilirsiniz. / Eşyalar çok yeni ve lüks sayılmaz. Fakat kesinlikle her şey temiz.

 

 

00:40 Publié dans Avcılar | Lien permanent | Commentaires (0)

19/12/2014

İstanbul Avcılar Günlük Kiralık

Tekrar merhaba; Sizlere söz veriyorum bu gereksiz kategorisindeki son yazım. Bu makaleden sonra sizlere İstanbul Avcılar günlük kiralık firmaları hakkında en doğru bilgileri ileteceğim. Dilerseniz önce İstanbul hakkında biraz ön fikir edinelim. Aşağıdaki kısa tanıtım filmini lütfen izleyiniz.

 

 

İşte tarihte ve günümüzde kitaplara konu olan, muhteşem şehir İstanbul. Türkiye'nin atar damarı, milyonlarca insanın ekmek ve umut kapısı. Müslüman aleminin gurur kaynağı. Güzel İstanbul !

Biz İstanbul Avcılar günlük kiralık daire hizmeti sunan bir avuç insanın bilgilerini paylaşacağız bu sitede sizlerle.

30 Milyon nüfuslu şehirde yalnızca 3, 5 kişi. Aylık kiraladığı evleri günlük olarak kiraya verip ekmek parası kazanmaya çalışan bir avuç gariban. İstanbul Avcılar günlük kiralık daire fiyatları ucuz konaklamak isteyen yerli ve yabancı turistlerin aradığı ilk adrestir.

Bende sizlere bu halkın içinden kopan, konaklama firmalarını tanıtmak ve onlara bir nebze olsun yardımcı olmak istiyorum.