13/12/2014

Kalacak Ev Mi Lazım ?

Avcılar kısa süreli kiralık ev sistemi ile Avcılar'da kalacak yeriniz hazır. Tam bir ev ortamı. Rahat, huzurlu, konforlu ve en önemlisi oldukça ekonomik dairelerimiz siz gezginleri bekliyor.

Avcılar günlük kiralık daire hizmetimiz pansiyon kadar ucuz ve otel kadar konforludur. Ev almadan önce ev alacağınız mahallede yaşamak ister misiniz. Avcılar'ın her mahallesinde günlük kiralık ev hedefi çıktığımız yolda 5 yıl içinde toplam 180 daireye ulaştık.

Entrer des mots clefs

Aylık 5000 memnun misafir ağırlamanın gururunu yaşıyoruz. Gelin sizde Avcılar günlük kiralık ev sistemimiz ile tanışın. Seyahatleriniz de konaklamak sorun olmaktan çıksın. İstanbul'un her yerine ücretsiz araç servisi, şoförlü ve şoförsüz vip araçlar ve daha bir çok hizmet ile çözüm ortağınız olmaya talibiz.

Fiyat araştırması yaparken şunu çok iyi bilmenizi isterim. Ucuz ev yoktur. Kaliteli ve basit ev vardır. Siz önce nasıl bir evde kalmak istediğinize karar verin. Bu kararınızı bize iletin, sizin için en uygun çözümü bulalım.

22/02/2014

Yapılacak Son İşlerden Biridir

Avcılar Günlük Kiralık Ev Fiyatları - Avcılar Günlük Kiralık Rezidans : Avcılar'da rezidans mı var amk. - Avcılar Günlük Kiralık Araba : Belki de en senin için en iyisi araba kiralamaktır. Tenhaya çeker manitayla da sohbet edersin hem.

Lire la suite

21/02/2014

Daha Ucuzunu Bulana Bedava Verelim !

İşte bu kadar iddialıyız. Avcılar günlük kiralık daire sloganımız ve temel ilkemiz ucuz fiyat, temiz daire. Günlük kiralık ev tutacak bir çok müşteri evde bulunan eşyanın markasına veya kalitesine bakmaz. Satın almayacak evi. Temiz olsun, Ucuz olsun.

Avcılar Günlük Kiralık Daire 30 TL

30 TL'na kiralanan daireden ne olur demeyin ! Ucuz Avcılar günlük kiralık daire arıyordunuz. Şimdi de bu kadar ucuz olması mı sizi düşündürüyor. Nasıl bir ev ki 30 liraya veriyor diyorsunuz eminim.

Endişeleriniz yersiz. Sizlere pırıl pırıl bir daire sunacağız. Çarşaflar, yastık kılıfları, havluları değiştirilmiş 100 TL'na tutacağınız bir çok daireden hiç bir eksiği olamayan pırıl pırıl bir daire.

avcılar günlük kiralık ev,günlük kiralık daire avcılar

Avcılar Günlük Kiralık Ev Sektöründe Çığır !

                                     

Avcılar'da konaklama işi yapan bir çok firma bize tepki gösteriyor. Hiç uğraşmayın bu fiyata bize verin diyor ! Çünkü bu sektörde bu fiyattan sonra çok şey değişecek. Biz öncesi ve bizden sonrası zamanlar farklı anılacak.

NE BEKLİYORSUNUZ ?

Fiyata 60, 70 yada 80 TL yazmış olsam eminim ki şimdiye kadar çoktan aramış olurdunuz beni. Kiralamanız şart değil. Kafanızdaki soru işaretinin kalkması için gelip önce görün bence.